يكشنبه 5 خرداد 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > مدیریت تعاملات دشوار

نام کتاب

 مدیریت تعاملات دشوار

 یکی از دردسرهای ناخوشایند روزانه در محیط کار، این است که با بدخلقی درگیر تبادل نظر یا گفتگویی ‌شویم ـ چه با رئیس‌تان باشد چه با یک همقطار، با یک کارمند، یا حتی با مشتری و یا سرمایه‌گذار. همه‌ی ما مایلیم که از چنین درگیری‌های دشواری اجتناب کنیم، همانطور که مایلیم از گرفتاری‌های ناخوشایند دیگر دوری گزینیم. چرا که نه؟ درگیری‌های سخت منجر به احساسات منفی نظیر؛ دلسردی، آزار و خشم می‌شوند. در چنین لحظاتی، ما در بین دیگران نیازمند امنیت، درک و تأثیرگذاری هستیم که محقق نمی‌شوند. ولی اغلب نادیده گرفتن این درگیری‌ها هم اوضاع را بدتر می‌کند. اگر به دشمنی و ظلم ـ که از عوامل اصلی برخوردهای خشن هستند ـ اعتنا نشود، می‌تواند انرژی شما را از بین برده، کارایی گروه را پایین بیاورد، و روابط محیط کار را تخریب کند.

سوء تفاهم و برخورد، بخشی از طبیعت فعل و انفعالات بشری است. شرایطی که موجب بروز آنها می‌شود، برای افراد، فرصت‌هایی جهت یادگیری بیشتر در مورد خود و دیگران به وجود می‌آورد و آنچه به دست می‌آید سبب می‌گردد تا کار به شکل گروهی انجام پذیرد.

تقریباً همیشه احتمال آن وجود دارد که دور و بر ما یک رابطه‌ی بین فردی محکم شکل بگیرد که حتی روابط کلی را هم تقویت کند. گرچه ممکن است چنین چیزی خواب و خیال به نظر رسد. ولی روی هم رفته ما موجودات اجتماعی هستیم. می‌خواهیم زندگی طولانی داشته باشیم و بگذاریم دیگران نیز داشته باشند. و زمانی که به آرمان‌های والاتر خود می‌اندیشیم هم می‌خواهیم به دیگران کمک کنیم. بله، واقعاً این کار را می‌کنیم!

با یاد گرفتن اینکه در مسیر خود در لابه‌لای تعاملات دشوار مانور دهیم، صاحب خودآگاهی و مهارت می‌شویم. به علاوه شهامت هم به دست می‌آوریم. تسهیل مکالمات ـ از نقطه‌ی درگیری به سمت ارتباط ـ تمرین می‌خواهد.

این کتاب، چگونگی آن را به شما نشان می‌دهد.

موضوع

مدیریت

نویسنده

بری راسن(مدرسه بازرگانی هاروارد)

مترجم

 سهیلا کیان تاژ

انتشارات

 عارف کامل

قیمت

15000 تومان

مقدمه :

 

 نسخه دیجیتال این کتاب در سایت زیر عرضه شده است

ketabrah.ir


قیمت هر جلد 150000 ریال

تعداد بازدید : 69 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 499487 نفر   - 129684 ip   بازديد امروز : 211 نفر   - 85 ip   بازديد ديروز : 362 نفر   - 131 ip   آنلاين : 1 نفر