يكشنبه 5 خرداد 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > مدیریت استرس

نام کتاب

 مدیریت استرس

 معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های 'مشاور همراه' راه‌حل‌های فوری را برای چالش‌های شغلی مشترکی ارائه می‌کنند که مدیران به‌طور روزانه با آن‌ها مواجه هستند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه، شامل راهکارهای کارآمد، خودآزمایی‌ها و مثال‌های عینی می‌شود که برای کمک به شناسایی نقاط ضعف و قوت و تقویت مهارت‌های کلیدی لازم هستند. شما اگر پشت میز کارتان نشسته باشید، و یا در یک جلسه حاضر شده باشید، یا در خیابان باشید، این کتاب‌های راهنمای جیبی شما را قادر می‌سازند تا نیازهای کاری روزمره خود‌تان را با شجاعت، هوش و کارایی بیشتری برطرف کنید.

ساعت 5/7 بعدازظهر جمعه است ‌شما هنوز پشت میز کارتان نشسته‌اید. هفته پراسترسی را در دفتر کارتان گذرانده‌اید. یکی از بهترین کارمندان شما در اوایل هفته این خبر را اعلام کرد: «شایعه‌هایی که به پایان دادن خدمت‌کاری شما مربوط می‌شود، در تمام شرکت پیچیده است.» دو ساعت پیش، رئیس شما انبوهی از برنامه‌های مختلف را روی میز کارتان قرار داده است. شما کاملاً احساس می‌کنید که آدرنالین وارد گردش خونتان شده است، اما وقتی سعی می‌کنید که دیگر به آن فکر نکنید، متوجه می‌شوید که بروز این حرکت‌ها، فقط به این هفته اخیر مربوط نبوده است. ماه‌هاست که شرایط کاری سختی داشته‌اید و حسابی اعصابتان خرد شده است.

با خودتان می‌گویید: «ول‌کن! زندگی همیشه پر از شرایط استرس‌زاست. فقط به آن بی‌توجهی کن؛ همه چیز درست می‌شود.» حق با شماست. استرس همیشه در زندگی وجود دارد، اما یک کلمه هشدارآمیز در مورد بی‌توجهی نسبت به آن، می‌تواند در کاهش آن مؤثر باشد. 

موضوع

مدیریت

نویسنده

دکتر ادوارد هالوول (مدرسه بازرگانی هاروارد)

مترجم

 فهیمه رحمتی

انتشارات

 عارف کامل

قیمت

15000 تومان

مقدمه :

 

 نسخه دیجیتال این کتاب نیز در دو سایت زیر عرضه شده است

ketabrah.ir
قیمت هر جلد 150000 ریال

تعداد بازدید : 60 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 499499 نفر   - 129687 ip   بازديد امروز : 223 نفر   - 88 ip   بازديد ديروز : 362 نفر   - 131 ip   آنلاين : 6 نفر