يكشنبه 1 ارديبهشت 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > آشنایی با بازاریابی

نام کتاب

 آشنایی با بازاریابی 

 مهم نیست شما در سازمان خود چه سمتی دارید یا مسئولیت‌های شغلی‌تان چه هستند؛ آنچه حیاتی است، این است که شما با مهارت‌های بازاریابی آشنا باشید، به این دلیل که موضوع اصلی بازاریابی، کاملاً درباره این است که مشتریان درک شده و خشنود و راضی شوند؛ چراکه در واقع، بدون حضور مشتری، هیچ سازمانی وجود نخواهد داشت.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا از طریق آشنایی با اصول بازاریابی، نقش موثری در جامعه ایفا کنید. در اینجا به چند اصل بازاریابی اشاره می‌کنیم: نحوه ارتباط بازاریابی با مأموریت شرکت، تفاوت بازاریابی برای مصرف‌کنندگان با بازاریابی برای سازمان‌ها، راه‌های شناخت رقیبان شرکت‌، نحوه طرح‌ریزی یک راهبرد بازاریابی و طرح ارتباطی بازاریابی، تعیین راهکارهایی برای تولید محصولات و خدمات جدید، ایجاد راه‌هایی جهت تضمین اجرای کارآمد طرح بازاریابی و نحوه استفاده کارآمد از بازاریابی مستقیم و بازاریابی رابطه‌ای. بازاریابی موضوع مهمی است. بنابراین این کتاب مطالب زیادی را پیرامون این موضوع پوشش می‌دهد، اما هنگامی که شما با مفاهیم و راهکارهای پایه‌ای ارائه شده در این کتاب آشنا می‌شوید، قادر می‌شوید به شرکت خود کمک کنید تا از طریق تلاش‌هایی که در زمینة بازاریابی انجام می‌دهد، به بیشترین ارزش تجاری برسد.

موضوع

 

نویسنده

مدرسه بازرگانی هاروارد

مترجم

 

انتشارات

 عارف کامل

قیمت

150000 ریال 

مقدمه :

 

 نسخه دیجیتال این کتاب در سایت زیر عرضه شده است :

taaghche.irقیمت هر جلد 150000 ریال

تعداد بازدید : 8 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 482984 نفر   - 123870 ip   بازديد امروز : 218 نفر   - 62 ip   بازديد ديروز : 450 نفر   - 142 ip   آنلاين : 3 نفر