يكشنبه 5 خرداد 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > فرشته ای به نام مادر

 


 

فرشته ای به نام مادر


نام کتاب

فرشته ای به نام مادر

موضوع

شعر ، داستان و ..... در وصف مادر

نام نویسنده

استاد ح رحمت نژاد

نام انتشارات

انتشارات عارف کامل

مترجم

قیمت

550000 ریال

در تمام جوامع بشری، مادر همیشه مورد احترام و ستایش قرار داشته و برای بزرگداشت مقام ارجمند این موجود گرامی، جشن‌های با شکوهی ترتیب داده شده است و یک روز از سال را برای بزرگداشت مقام والای مادر اختصاص داده‌اند.
این مراسم از روزگاران قدیم و در میان پاره‌ای از ملل از جمله کشور عزیزمان ایران معمول بوده و نه بدین ترتیب که اکنون شاهد آن هستیم و برای برپایی آن اینگونه تلاش می‌کنیم بلکه، جسته گریخته در گوشه‌ ای از کشورمان و هر کسی به نوعی به عنوان قدردانی از مادر خویش دست به حرکتی می‌زده و هدیه‌ ای فراخور و در توان خویش به مادرش تقدیم می‌نموده است.
هدف از این ستایش و قدردانی این نیست که زیباترین و یا گرانترین اشیاء را خریداری کرده و تقدیم مادر نماییم، بلکه خواسته این است که با یک کتاب و حتا یک شاخه گل و یا یک روسری، یادآور محبت‌های این بزرگ انسان عالم بشری باشیم.

قصد این است که بگوییم، مادر تو را دوست داریم، تو را ستایش می‌کنیم و قدر تمامی زحماتی را که از برایمان کشیده‌ای می‌دانیم و لازم است از تو ای اُسوه ‌ی صبر و شکیبایی، ای قِدیس مهر و محبت، ای روشنی بخش حیات و ای ستاره پروین تشکر کنیم. 

 قیمت هر جلد 550000 ریال

تعداد بازدید : 126 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 499478 نفر   - 129684 ip   بازديد امروز : 202 نفر   - 85 ip   بازديد ديروز : 362 نفر   - 131 ip   آنلاين : 1 نفر