يكشنبه 1 ارديبهشت 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > رازهای زندگی برتر

 


رازهای زندگی برتر


نام کتاب

رازهای زندگی برتر - چاپ چهارم

موضوع

از مقدمه کتاب:

آغاز تحصیل در دانشگاه در زندگی همه افراد یک نقطه عطف است. شروع دانشجویی؛ عبور از دوران کودکی و نوجوانی، و آغاز دوره جوانی است.

تا قبل از آن فرد با خانواده زندگی می‏‌کند، مسئولیتی بر دوش ندارد و نیازمندی‌هایش بدون اینکه وی متوجه باشد برایش فراهم می‌‏شوند. اما با شروع دانشجویی فرد احساس تکامل، افتخار و غرور می‌‏کند و کم کم به سمتی می‏‌رود تا خود را برای مسئولیتهای فردی و اجتماعی آینده آماده کند. بنابراین دوره دانشگاه بنوعی دوره تمرین، سعی و خطاست. این موضوع وقتی دانشگاه محل تحصیل در شهری غیر از شهر محل سکونت خانواده باشد بیشتر خودنمایی می‌‏کند.

کمی تأمل کنید. سعی کنید حدس بزنید که والدین در این زمان به چه می‌‏اندیشند و فرزند دانشجو به چه می‌‏اندیشد؟ والدین بطور طبیعی نگرانند. می‌‏خواهند مطمئن باشند که فرزندشان از عهده زندگی جدید، تحصیل، معاشرت و... بر می‌‏آید. آنها بسیار علاقمندند که بتوانند حاصل تجربیات و دستاوردهای زندگی خود را در اختیار فرزند قرار دهند تا سرلوحه زندگی وی قرار گیرد و به کمک این راهنمایی‏‌ها بتواند خود را به سر منزل مقصود برساند.

نام نویسنده

جکسون براون

نام انتشارات

انتشارات عارف کامل

مترجم

قاسم عبدالهی

قیمت

35000 ریالقیمت هر جلد 35000 ریال

تعداد بازدید : 993 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 482921 نفر   - 123868 ip   بازديد امروز : 155 نفر   - 60 ip   بازديد ديروز : 450 نفر   - 142 ip   آنلاين : 2 نفر