يكشنبه 1 ارديبهشت 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های مللمحصولات > مهارت های ارائه

نام کتاب

مهارتهای ارائه 

 همه ما در جامعه اطراف خود افراد موفقی را سراغ داریم که صرفنظر از میزان تحصیلات، میزان سرمایه و رتبه شغلی در کسب و کار، و تعامل اجتماعی موفق هستند. و برعکس افراد متخصص، تحصیل‏کرده و... زیادی را می‏‌شناسیم که به دلیل عدم موفقیت بارها شغل و حرفه خویش را تغییر داده‌‏اند.

موقعیت‌‏های اجتماعی و فرصت‏‌های شغلی توسط صاحبان کار و سرمایه به مسابقه و مزایده گذاشته می‌‏شود. به‏‌طور طبیعی کسانی به این فرصت‏‌ها دست خواهند یافت که دانش، تخصص و تجربه بیشتری دارند. این قاعده عمومی است، لیکن آنچه این کتاب می‏‌خواهد به شما ارائه کند این است که عامل بسیار مهم دیگری وجود دارد که ممکن است تأثیرش از مجموع عوامل پیش گفته بیشتر بوده و تعیین‌‏کننده نتیجه باشد به نحوی که مهندس، کارگر، بازاریاب، مجری برنامه، مدیر یا هر فرد دیگری حتی با قابلیتهای کمتر ولی توان شاخص در ارائه آن، بر فرد قابل‌‏تر فائق آمده و فرصت را تصاحب نماید.

این کتاب «مهارت‏های ارائه» را به شما آموزش می‌‏دهد. مهم نیست که حرفه و شغل شما چیست، هر شغل و جایگاهی داشته باشید حتما باید محصول کار خود را به همکار، رئیس، مشتری، بیننده یا... ارائه کنید. این کتاب راهنمای خوبی برای شماست.

موضوع

 

نویسنده

 

مترجم

 

انتشارات

 عارف کامل

قیمت

240000

مقدمه :

 

نسخه دیجیتال کتاب در سایت زیر 
ketabrah.irقیمت هر جلد 240000 ریال

تعداد بازدید : 10 بار           تعداد خرید : 0 جلد

تصاویر موجود :
  بازديد کل : 482874 نفر   - 123868 ip   بازديد امروز : 108 نفر   - 60 ip   بازديد ديروز : 450 نفر   - 142 ip   آنلاين : 3 نفر