يكشنبه 1 ارديبهشت 1398:فهرست کتاب ها 
 : کتابهای مدیریتی 

مهارت نگارش گزارش و طرح
 

:کتاب های کودک
غریبی نکن بیا دوست باشیم
سینا یه کتاب پسرونه 
مینا یه کتاب دخترونه
شادی رنگ 1/2/3
هوش و خلاقیت 1/2/3
هوش و بازی 1/2/3
 

:کتاب های ادبی
گلستان بوستان سعدی در قطع جیبی
 فرهنگ اصطلاحات ضرب المثل های ملل
* نام و نام خانوادگي
* آدرس ايميل
7+4=
* متن

6 گفتگو موجود است .     صفحه : 1
تعداد در صفحه :   ترتيب :
|   جستجو بر اساس    

   متن :    در مورد موضوع کتاب "بدن من برای خودمه" توضیح بدید لطفا
   ارسال شده توسط : هاشمی    در تاريخ : جمعه 2 آذر 1397 ساعت 19:03:42  
 
   جواب :    سلام
این کتاب برای خانواده ها ، مربیان و کودکان نوشته شده و موضوع آن پیشگیری از آزار جنسی کودکان است . مولفین کتاب دو روانشناس کودک هستند . کتاب از دو بخش تشکیل شده .یک قسمت داستانی است که مخاطب آن کودک است . در این قسمت با طرح یک داستان به کودک یادآور می شود که در صورتی که کسی بدنش را به صورت غیر متعارف لمس کرد چگونه برخورد کند . و در قسمت دوم نکته های مهمی را به والدین و مربیان برای آماده سازی ذهنی کودکان در ۱۲ بند یادآور می شود .
مولفین در توضیح کتاب آورده اند :
بدن هر کودک دارای مرز است . درک این مرز و دانستن این که ؛ اگر کسی این حریم را شکست ، چه باید بکنند برای امنیت هر کودکی مهم است . این کتاب در تعدادی جمله کوتاه و تصویرهای مناسب ، به صورت دوستانه و ملایم این پیام را به کودکان ، پدر و مادرهایشان ، معلم ها و دیگر بزرگترها انتقال می دهد .

   متن :    هوش و بازی برای چند ساله است ؟
   ارسال شده توسط : زمانی    در تاريخ : پنجشنبه 22 شهريور 1397 ساعت 11:17:39  
 
   جواب :    سلام
کتابهای هوش و بازی 3 جلدی است و برای کودکان 4 و 5 سال تالیف شده است . هر کتاب 32 بازی سرگرم کننده است . این تمرین ها برای آماده سازی کودکان برای مدرسه ابتدایی است .
موضوع بازی ها عبارتند از :
-پیدا کردن راه خروج از مارپیچ
-پیدا کردن موارد متفاوت بین نقاشی ها
در این کتاب تمرین ها و تکالیف متنوع ، تمرکز ، مهارت های تفکر منطقی و مهارت های ایجاد انگیزه منظور شده است . فرزند شما ضمن آماده شدن برای آغاز سال اول مدرسه اش ، از بازی ها لذت خواهد برد .

   متن :    سلام
کتاب ببخشید ساعت چنده برای چند سالگی بچه ها خوبه ؟

   ارسال شده توسط : حیدری    در تاريخ : دوشنبه 19 شهريور 1397 ساعت 09:46:35  
 
   جواب :    سلام
کتاب برای کودکان 4 سال و بالاتر طراحی و تالیف شده . مولف کتاب خانم فیونا گالووی و تصویرگر کلایر ماندی است که آقای قاسم عبدالهی آن را به فارسی برگردانده است . کتاب 12 صفحه رحلی و رنگی است. در این کتاب ساعت ، دقیقه ربع نیم و ..... به صورت روان به کودک آموزش داده می شود و به اندازه کافی تمرین برای فهم کامل مطلب پیش بینی شده است .

   متن :    سلام
آموزش جدول ضرب برای چه پایه تحصیلی است ؟

   ارسال شده توسط : کریمی    در تاريخ : يكشنبه 18 شهريور 1397 ساعت 11:26:30  
 
   جواب :    سلام
این کتاب برای دانش آموزان پایه سوم طراحی شده ولی
برای پایه های بالاتر هم قابل استفاده است . کتاب 28 صفحه رحلی و رنگی است و یک پوستر جدول ضرب هم دارد که در کلاس یا اتاق دانش آموز قابل نصب هست . مولفین کتاب خانم ها جان شرلی و مارگرت هلند هستند و آقای قاسم عبدالهی آن را به فارسی برگردانده است . این کتاب تلاش دارد ضرب را با روش های گوناگون و به گونه ای که برای دانش آموزان و همچنین مربیان لذت بخش باشد ارائه کند .

   متن :    مشخصات دفتر شطرنجی هوشیار و دفتر شطرنجی بیدار چیست و تفاوت شان کدام است ؟
   ارسال شده توسط : جوادیان    در تاريخ : يكشنبه 18 شهريور 1397 ساعت 10:10:31  
 
   جواب :    این دو دفتر هر دو 24 صفحه رنگی و قطع خشتی با قیمت 6000 تومان هستند .هدف این دو آشنایی کودکان با الگوها و مقدمات ریاضی است . دفتر شطرنجی بیدار برای مقطع پیش دبستانی و دفتر شطرنجی هوشیار برای اول دبستان طراحی شده است و هر دو مورد تایید کارشناسان دوره پیش دبستانی و آموزش و پرورش هستند .

   متن :    سلام
فرزند من شش ساله است و اول مهر به مدرسه میرود . او از مدرسه می ترسد و استرس دارد . چه کتابی برایش پیشنهاد می کنید ؟

   ارسال شده توسط : محمدی    در تاريخ : يكشنبه 18 شهريور 1397 ساعت 09:52:02  
 
   جواب :    سلام
کتاب اولین روز مدرسه من یک کتاب داستانی است که وقایع روز اول مدرسه را توضیح می دهد . دلهره اولیه ، سرویس ، معلم ، محیط مدرسه ، کلاس ، همکلاسی ها و .... برای بچه ها در قالب یک داستان توضیح داده می شود . مولفان کتاب سارا پاول ، باربی سایدو و ناتالی بوید هستند و قاسم عبدالهی آن را به فارسی بر گردانده است . کتاب 24 صفحه رحلی رنگی و با قیمت 8000 تومان است .

  بازديد کل : 483006 نفر   - 123873 ip   بازديد امروز : 240 نفر   - 65 ip   بازديد ديروز : 450 نفر   - 142 ip   آنلاين : 4 نفر